KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644025
nr 1264 4025
monogramsignerad E. T, 1866, Porträtt. Olja på duk, 36x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:12:46
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)